Kontakt

KONTAKTINFO

KONTAKTFORMULÄR

TELEFON

0708 44 60 01

ÖPPETIDER

07:30 - 17:45

 
 
 
 
 
 

Vilka är vi?


På Hundstund har vi mycket trevlig personal som alltid hjälper dig oavsett om du är hundägare, hundskötare, anhörig eller tillhör offentlig förvaltning.

FACEBOOKSIDA

#hundstund

Jimmie Wester

Föreståndare

0708 44 49 13
jimmie.wester@hundstund.com

Anita Bjärnsten

Handledare

0708 44 49 20
anita.bjarnsten@hundstund.com

Hanne Martin

Administratör

0045 24 65 84 79
hanne.martin@hundstund.com

Sandra Nordgren

Handledare

0708 44 49 20 sandra.nordgren@hundstund.com

Mia Johansson

Hunddagisföreståndare

0708 44 60 01
mia.johansson@hundstund.com

Christian Schanner

Ledningsgruppen

0708 44 49 13

christian.schanner@brokamp.se

Wesley Sibthorpe

Handledare

0708 44 49 20 wesley.sibthorpe@hundstund.com

Veronica Büchau

Handledare

0708 44 49 20 veronica.buchau@hundstund.com

Gabriela Bernardini

Chefstöd

0708 44 49 13 gabriela.bernardini@hundstund.com