Kontakt

KONTAKTINFO

KONTAKTFORMULÄR

TELEFON

0708 44 60 01

ÖPPETIDER

07:30 - 17:45

 
 
 
 
 
 

Vilka är vi?


På Hundstund har vi mycket trevlig personal som alltid hjälper dig oavsett om du är hundägare, hundskötare, anhörig eller tillhör offentlig förvaltning.

FACEBOOKSIDA

#hundstund

Rebecca Yourstone

Föreståndare

0708 44 49 13 rebecca.yourstone@hundstund.com

Anita Bjärnsten

Handledare

0708 44 49 20
anita.bjarnsten@hundstund.com

Peter Schanner

Administratör

0709 39 33 07
peter.schanner@hundstund.com

Max Elmgren

Ledningsgruppen

0708 44 49 13

max.elmgren@hundstund.com

Venessa Westergaard

Handledare

0708 44 49 20 venessa.westergaard@hundstund.com

Mia Johansson

Hunddagisföreståndare

0708 44 60 01
mia.johansson@hundstund.com

Wesley Sibthorpe

Handledare

0708 44 49 20 wesley.sibthorpe@hundstund.com

Veronica Büchau

Handledare

0708 44 49 20 veronica.buchau@hundstund.com

Gabriela Bernardini

Personalhandledning

0708 44 49 13 gabriela.bernardini@hundstund.com

Den här hemsidan använder cookies. Genom att klicka på "Acceptera" godkänner du vår användning av cookies.

Ta reda på mer
Acceptera